شرکت پاسارگاد طب سازه

شرکت پاسارگاد طب سازه در تاریخ 1385به عنوان یک شرکت تجاری برای فعالیت در کلیه زمینه های مالی با مشارکت موسسین شرکت ابوریحان طب آریا تاسیس گردید . هدف اصلی شرکت حمایت در ساخت  مجموعه بیمارستانی تریتا ، فعال کردن مجموعه پزشکی جراحی سهند با خریداری بیش از50 درصد سهام شرکت سهند و ایجاد مجموعه مسکونی ، تفریحی  می باشد .

شرکت پاسارگاد طب سازه با توجه به اینکه منطقه 22 در شمال غرب تهران جزء پاکترین منطقه تهران می باشد با خرید زمینی به وسعت پنج هزار متر مربع در بهترین نقطه منطقه 22  اقدام به طراحی  و راه اندازی یک پروژه مسکونی به صورت یک برج مرتفع  عمدتا" جهت سکونت پزشکان و فرهیختگان نموده است .  این برج مسکونی با توجه به نزدیکی آن به دریاچه در حال راه اندازی در منطقه 22 و نزدیکی به  پارک جنگلی از موقعیت بسیار عالی برخوردار است این  مجموعه مسکونی سالن همایش ، مجموعه ورزشی ، زمین تنیس ، والیبال ، بسکتبال و استخر مجموعه بوده و در آینده نزدیک پیش فروش واحدهای پزشکان و وابستگان در برج فرهیختگان  انجام خواهد شد .

و همچنین شرکت پاسارگاد ساختمانی در هفت طبقه  به متراژ1400 متر مربع جهت برنامه های آینده شرکت خریداری و در حال بررسی و طراحی استفاده از این ساختمان می باشد. 

شرکت پاسارگاد طب سازه در حال برنامه ریزی است که در آینده  مجموعه تفریحی و ویلایی در اطراف تهران طراحی نموده  و امیدواریم با یاری خدا و همکاران جهت رفاه حال پزشکان و خانواده آنها این امرانجام پذیرد .   

    Display  # 
گالری توضیحات
پلانهای طبقات پروژه فرهیختگان
تصاویر سه بعدی ماکت پروژه فرهیختگان
موقعیت مکانی پروژه فرهیختگان
مشخصات پروژه مسکونی فرهیختگان
گزارش عمراني فروردين ماه و ارديبهشت ماه 1390
گزارش عمرانی خرداد ماه 1390
گزارش عمرانی تیر ماه 1390
گزارش عمرانی مرداد ماه 1390
گزارش عمرانی شهریور ماه 1390
گزارش عمرانی مهر ماه 1390
گزارش عمرانی آبان ماه 1390
گزارش عمرانی آذر ماه 1390
گزارش عمرانی دی ماه 1390
گزارش عمرانی بهمن ماه 1390
گزارش عمرانی اسفند ماه 1390
گزارش عمرانی فروردین ماه و اردیبهشت ماه 1391
گزارش عمراني خرداد ماه 1391
گزارش عمراني تیر ماه 1391